Podkategoria: Artykuły do biura i domu

 • Plotery »

  Sprzedawca nowoczesnych ploterów tnących Summa. Udziela porad w dziedzinie doboru urządzenia najlepszego do potrzeb klienta. Wielofunkcyjny system ploterów, dzięki różnej szerokości obszaru roboczego, ułatwia efektywne pożytkowanie materiałów do nadruków. Noże mogą pracować również poza rolkami. Ploter tego producenta zapobiega zagnieceniom również w chwili zużywania się noży. Urządzenie może działać nieustannie bez potrzeby opieki pracownika.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doniczki »

  Firma Sandra Rich, to firma wyspecjalizowana w sprzedawaniu różnego typu naczyń, wazonów, ale również donic ceramicznych. W bogatej ofercie firmy znajdują się artykuły zrobione z porcelany i szkła bezbarwnego, a także barwnego. Za pomocą witryny WWW firmy, każdy kto zechce, może zaznajomić się z kompletną gamą wyrobów i zamówić te, które nas zaciekawią, bez konieczności wychodzenia z swojego mieszkania. Co więcej owa witryna internetowa, to również źródło wszelkich niezbędnych danych na temat firmy i jej historii i współpracowników, a także miejsce, gdzie każdy będzie miał możliwość wypełnić formularz kontaktowy w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących oferty czy produktów.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.higienaserwis.pl - mydło tork »

  Poznaj przedsiębiorstwo Higiena Serwis, które zajmuje się dystrybucją i dostarczaniem artykułów higieniczno-czystościowych oraz maszyn sprzątających dla instytucji i firm. Szeroka gama produktów, które są przyjazne dla środowiska oraz posiadają wiele atestów i certyfikatów bezpieczeństwa, obejmuje, m.in.: dozowniki i wyposażenia toalet, materiały eksploatacyjne (worki, ręczniki itp.), czyściwa przemysłowe i chemię do sprzątania. Ponadto Higiena Serwis w swojej ofercie posiada maszyny czyszczące, odkurzacze, zamiatarki, części zamienne do urządzeń firmy RCM, a także artykuły dla hoteli i nie tylko. Oferowana jest także usługa wynajmu maszyn sprzątających. Higiena Serwis z Warszawy znana jest z miłej obsługi i fachowego doradztwa. Odznacza się terminowością i profesjonalizmem wykonywanych usług. Jest liderem swojej branży na terenie Warszawy.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gonty »

  Dom jest spełnieniem marzeń wielu osób. Wszyscy którzy chcą posiadać swoje własne m muszą mieć w zanadrzu dużą ilość pieniędzy, żeby móc urządzić wnętrza w ten sposób, jak ma na to ochotę. Materiały budowlane stosowane w trakcie prac musiały być być nie tylko wspaniałe pod względem jakości, lecz również wizerunku. Dobrze jest przez pewien okres poszukać i trafić na coś, co warto wziąć pod uwagę. Odpowiedni wybór to podstawa do dalszego działania.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły do biura i domu

Artykuły do biura i domu - nowa strona:

Adres: