Kategoria: Zwierzęta

Zwierzęta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nauka »

  Bez zwierząt świat straciłby swój urok. Zresztą, prawdopodobnie bez nich człowiek nie przetrwałby na tym świecie. Są one elementem łańcucha pokarmowego, na którego końcu stoi człowiek. Bez tłuszczów zwierzęcych nasz organizm nie może w pełni normalnie funkcjonować, szczególnie, jeżeli człowiek pracuje fizycznie. Nasza strona jest stworzona dla wszystkich osób interesujących się zwierzętami, których jest na świecie tak dużo, że nikt nie potrafiłby tego zliczyć. Omawiane są tu ssaki hodowlane, jak np. bydło, a także te, które żyją dziko, np. niedźwiedzie, słonie czy kangury. Wśród ryb omówiono takie, które są jadalne i żyją w wodach słonych i słodkich, a także takie, które człowiek chwyta po to, aby trzymać je w akwarium. Gadów i płazów niemalże się nie hoduje, jednakże od czasu do czasu można spotkać kogoś, kto trzyma w akwarium węża czy żółwia (częściej to drugie, gdyż wąż w naszej kulturze nie kojarzy się zbyt dobrze). Ponadto sporo miejsca poświęcone zostało pajęczakom i płazom, których też jest mnóstwo wokół nas.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psy »

  Należy się odpowiednio przygotować merytorycznie i psychicznie, jeśli zamierzamy kupić psa. Trzeba zdobyć trochę wiedzy, żeby nie być kompletnie zielonym, kiedy pies już trafi do domu, bo mogą z tego wyniknąć kłopoty dla wszystkich – i dla psa, i dla rodziny, z którą mieszka. Jeśli posiada się dzieci w domu, koniecznie trzeba nauczyć je, że pies w żadnym wypadku nie jest zabawką, bo wiele psów przez nieodpowiednie zachowanie dzieci jest wobec nich agresywnych, kiedy dorośnie, a potem słyszymy w mediach o przypadkach, jak pies pogryzł dziecko i wina zawsze oczywiście po stronie psa. Nasza witryna zawiera porady dla każdego, kto chce kupić psa lub już takiego ma i podchodzi do tej sprawy odpowiedzialnie. Zamieszczony też został wykaz ras psów, który może ułatwić wybór niezdecydowanym.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Lublin »

  Żeby pracować w takim zawodzie jak weterynarz człowiek przede wszystkim musi mieć odpowiednią wiedzę. Wiadomo przecież, że weterynarz to człowiek, który musi zdawać sobie sprawę z tego jak jest zbudowany pies czy kot. Nie ma tutaj nigdy znaczenia czy weterynarz Częstochowa czy weterynarz Katowice. Ważne, że dany weterynarz jest dobry w swojej pracy a przede wszystkim posiada odpowiednie kwalifikacje do tego, aby wykonywać taki zawód jak weterynarz. Dobrze było by również, aby weterynarz kochał zwierzęta. Każda lecznica z rejestracją on-line jest przez nas rekomendowana. Zapraszamy do korzystania z usługi całodobowe lecznice dla zwierząt.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karma Bosch »

  Coraz to nagminniej dojrzewamy do tego, aby zdecydować się na nabycie kota. W wielu przypadkach wynika to z obietnicy, jaką daliśmy własnej córce. W innych przypadkach jest to nowe hobby. Bez względu na prawdziwego powodu w każdej sytuacji mamy obowiązek właściwie dbać o naszego kota. Sklep ABCKARMA pomoże nas w każdej sytuacji. Zamówimy tu karmę oraz dodatkowo akcesoria dla naszego kota. Nabyty towar ekspresowo poślemy Pocztą.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sfinks doński »

  Kochasz zwierzęta? Interesują Cię jedyne w swoim rodzaju rasy kotów? Jeśli tak to jest to miejsce, które powstało właśnie dla Ciebie. Strona swiatkotow.pl to bogate kompendium wiedzy o tych cudownych zwierzętach. Znajdziesz tutaj ciekawe newsy w formie bieżąco aktualizowanego bloga. Twoje koty poczują się szczęśliwe dzięki wiedzy z wielu artykułów, które są opublikowane na stronie. Opisy takich ras jak Kot abisyński, Kot bengalski czy Sfinks doński świadczą o tym, że żadne koty nie są nam obce. Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego serwisu w celu dokładniejszego zapoznania się z jego treścią.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwierzęta

Zwierzęta - nowa podkategoria:

Nazwa: