Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Plotery »

  Sprzedawca nowoczesnych ploterów tnących Summa. Udziela porad w dziedzinie doboru urządzenia najlepszego do potrzeb klienta. Wielofunkcyjny system ploterów, dzięki różnej szerokości obszaru roboczego, ułatwia efektywne pożytkowanie materiałów do nadruków. Noże mogą pracować również poza rolkami. Ploter tego producenta zapobiega zagnieceniom również w chwili zużywania się noży. Urządzenie może działać nieustannie bez potrzeby opieki pracownika.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zarządzania środowiskowego »

  Organizacja oferująca różnego rodzaju klientom wsparcie w zakresie doradztwa, wykonująca szkolenia dla firm czy audyty wewnętrzne. Firma od lat realizuje obowiązki, których podstawą są przede wszystkim metody zarządzania jakością. Pod tym względem organizacja realizuje kompleksowe usługi: wprowadzanie ISO, utrzymywanie oraz ulepszanie systemów. Poza tym wprowadzone mogą zostać różnego typu systemy zarządzania, w tym firmowe sposoby kontroli i całościowe techniki zarządzania. Dzięki specjalistycznej wiedzy doradców firmy, dokładnie przygotowywane są działania niezbędne do zrealizowania dowolnych norm. Techniki wprowadzenie systemów zarządzania oraz terminy usług są indywidualnie uzgadniane z klientami. Zaś wszystkie działania świadczone są na miejscu w firmie klienta. Rezultatem jest sprawnie pracująca, interesująca dla klientów firma.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  Firma BHP Center przeprowadza szkolenia BHP, kursy pierwszej pomocy oraz świadczy szkolenia PPoż. Dzięki naszym kursom maleje ryzyko ewentualnego niebezpieczeństwa, a pracownicy firm znają niezbędne zasady bezpieczeństwa, potrafią w razie potrzeby przystąpić do resuscytacji, a także zapobiec pożarowi. Prowadzimy kursy dla każdej grupy zawodowej oraz osób prywatnych. Podejmując współpracę z firmą BHP-Center stawiają Państwo na bezpieczeństwo swojej firmy i swoich pracowników. Dzięki naszym kursom poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzrost sprzedaży »

  Firma consultingowa Octagon oferuje działania prowadzące do wzrostu sprzedaży w organizacji Klienta. Używana przez nią metodyka projektowa została sporządzona na bazie najnowocześniejszych praktyk obecnych przy tego rodzaju projektach oraz w oparciu o własne doświadczenia. Najbardziej istotne założenia tej metodyki to analiza procesów sprzedaży (dzięki branżowej mapie procesów), transfer wiedzy do pracowników Klienta oraz zorientowanie na rezultaty działań.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja Kraków »

  Przedsiębiorstwo sprzątające DDDCzystość zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i sprzątaniem mieszkań, biur czy magazynów. Nasza firma porządkowa oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Po za usługami czyszczącymi, oferujemy również szkolenia bhp na obszarze Krakowa i okolic. Posiadamy profesjonalne uprawnienia które pozwalają nam przeprowadzać szkolenia BHP. BHP to Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. BHP to coś co w naszej firmie jest najważniejsze! Nie czekaj i skorzystaj z usługi firmy DDDCzystość. Znajdziesz nas na ul. Sucha 6a 30-601 Kraków. Skontaktuj się z nami poprzez: (12) 267 79 93 lub 660 461 428. Z nami, masz 100% pewnośc, że wszystkie usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie jaką jest DDDCzystość.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ścierne »

  Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż narzędzi do obróbki każdego tworzywa (drewna, stali, szkła, kamienia, plastiku). Od dawna obserwujemy ukazywanie się nowych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Prezentujemy Państwu gamę materiałów ściernych, elektronarzędzi i maszyn. Współpracujemy z liderami na tym rynku, jak 3m. Realizujemy również nieodpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne w zakresie korzystania z elektronarzędzi i maszyn.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Która firma nie chciałaby posiadać pracowników, którzy będą starannie realizowali powierzone zadania? Chciałbyś utrzymać w firmie wykwalifikowany zespół bo jego utrata miałaby szkodliwy wpływ na Twoją działalność? Agencja Vision & Team organizuje imprezy integracyjne dla firm. Można znaleźć u nas liczne atrakcje, takie jak: samoloty, amfibie, tipi, samochody terenowe, zorbing, psy husky, quady, paintball i multum innych interesujących pomysłów. Organizujemy w głównej mierze imprezy dla firm, ale o ile chcą Państwo przeżyć niezapomnianą przygodę to gwarantujemy, że nasza fachowa kadra podoła wszelkim oczekiwaniom. Nasze szkolenia oraz eventy przyniosą zamierzone efekty. Nasza firma istnieje już długo na polskim rynku, co umożliwiło zdobycie niezbędnej wiedzy oraz kwalifikacji przydatnych w rozwoju przeprowadzanych usług. Na naszej firmowej stronie znajdą Państwo wiele zdjęć z wykonanych imprez integracyjnych oraz precyzyjne informacje o naszych usługach. Z naszą agencją zaplanujecie pracownikom wyjazd integracyjny, którego jeszcze przez długi czas nie zapomną.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Koszalin »

  Ośrodek Kształcenia kierowców to przystanek na drodze każdego przyszłego kierowcy. Aby móc przystąpić do egzaminu na prawo jazdy kategorii B musimy uczestniczyć w szkoleniu w tego typu szkole. Dyzio to ośrodek szkolenia kierowców, który umożliwi Ci w przyjemny sposób zaliczyć tę przeszkodę i dobrze przygotuje Cię do przyszłego włączenia się do ruchu drogowego. Wszystkie szczegóły związane z kursem jazdy w ośrodku dla przyszłych kierowców Dyzio możecie znaleźć na naszej stronie www.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia coaching »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej »

  Portal Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej przedstawia szczegółowe informacje o homeopatii klinicznej, prezentuje działalność PTHK, prowadzone szkolenia dla lekarzy i farmaceutów, wydawnictwa medyczne oraz informacje dla farmaceutów i pacjentów. Portal PTHK ma za zadanie przybliżać leczenie homeopatyczne lekarzom, pacjentom i farmaceutom.
  Lejarze i farmaceuci znajdą szeroką ofertę szkoleń z zakresu homeopatii klinicznej.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja eventowa »

  Moja agencja to organizacja spotkań biznesowych na znakomitym poziomie. Prawie każdy człowiek, który choćby raz miał organizować szkolenie zdaje sobie sprawę jak dużo szczegółów jest do zgrania. Moja firma eventowa zrobi to za Ciebie, zajmiemy się wszystkimi formalnościami tak, byś Ty mógł zająć się swoją firmę. Przekonasz się, że moja firma eventowa to dobra firma. Namawiamy do współpracy zarówno agencje jak i osoby prywatne.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy ubezpieczeniowe »

  Jeśli przewidujesz podpisywać umowę na ubezpieczenie siebie, familii bądź auta to nie winieneś tego robić w ślepo jeżeli nie znasz się na tym problemie. To prawda, iż by go zrozumieć detalicznie zasadne są niesłychanie długie szkolenia a także lata nauki, ale Ty nie wymagasz tej pełnej wiedzy, a zaledwie jej urywek, który wspomoże Ci podjąć najważniejszą decyzję. Masz duże powodzenie bowiem właśnie znajdujesz się na progu strony www zawierającej streszczone wiadomości w tym przedmiocie – są one przygotowane w taki sposób, iż z łatwością je przeczytasz oraz pojmiesz, a po ledwie kilkugodzinnej lekturze ze zrozumieniem będziesz w stanie prędko wybrać ubezpieczenie, które da Ci najwięcej pieniędzy przy Twoim minimalnym wkładzie. Czy nie to właśnie Ci jest konieczne? Zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »