Podkategoria: Dolnośląskie

 • Meble kuchenne Twardogóra »

  Jeśli chcesz znaleść indywidualnie dopasowane meble kuchenne to oferta naszej firmy stworzona jest właśnie dla Ciebie. Czy chcesz wybrać odpowiednie meble do Twojej kuchni? naszą firmą to bardzo łatwe. Na naszej witrynie www meblejanas.pl znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz (np. meble kuchenne Lubin). Nasze umiejętności oraz wysoka jakość wykonywanych zleceń pozwoliły otrzymać nagrodę "diament meblarstwa 2011". Priorytetem dla naszej firmy jest trwałość oraz wysoka funkcjonalność. Używamy zarówno drewna krajowego jaki i drewna egzotycznego, dzięki czemu nasze meble z drewna są zdecydowanie wyjątkowe. Każda realizacja wykonywana jest w ustalonym terminie oraz bez kosztów za niestandardowe wymiary. Pojedyncze podejście do naszego klienta gwarantuje nam możliwość 100% realizacji Państwa życzeń. Sprawdź na nasze kuchnie na zamówienie i wykorzystaj proponowany przez nas wysoki rabat na wybrane kuchnie stylowe. Nie czekaj i dołącz do okazałego grona klientóW firmy Janas, którzy docenili jakość naszych produktów.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Przemysłowa pneumatyka to duża paleta produktów pneumatycznych dla polskiego i nie tylko przemysłu. Proponujemy Państwu m.in.:
  1. Zróżnicowaną paletę węży zbrojonych. Węże zbrojone których zbrojenie jest gwarantem dużej elastyczności. Węże zbrojone zachowują przy tym dużą odporność ciśnieniową. Węże zbrojone różnych serii i dla różnych mediów.
  2. Wentylacyjny i poliuretanowy wąż ssący. Wąż ssący elastyczny i uniwersalny. Węże ssawne są instalowane w ciężkich warunkach pracy, gdzie liczy się niezawodność. Wąż ssący o dobrych parametrach antystatycznych.
  3. Wykorzystywane przy przesyle benzyny, ropy i innych olejów węże do paliw. Węże do paliw elastyczne i tłoczne. Węże do paliw wykonane zostały z technicznej gumy oraz gumy nitrylowej. Węże do paliw wykorzystywane w sektorze petrochemicznym.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem CNC »

  Przedsiębiorstwo Galwmet powstała ponad 10 lat temu i aktualnie jest jedną z największych firm prywatnych, znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego, która oferuje m.in. takie usługi jak: obróbka metali, lakierowanie proszkowe, kadmowanie, palenie plazmowe. Kompleksowo wykonujemy prace według zleceń klientów, mając do dyspozycji maszyny i urządzenia w wydziałach galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej oraz obróbki skrawaniem. Posiadamy również własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż »

  E-Deweloperski to portal poruszający się na rynku nieruchomości. Ideą funkcjonowania portalu jest zaprezentowanie ofert kupienia mieszkań z całej Polski, głównie w oparciu o oferty deweloperów. Najtrafniej charakterystyczną rzeczą promującą wyszukiwarkę e-deweloperski spośród podobnych tej miary portali jest to, że są tam jedynie i wyłącznie ogłoszenia deweloperskie.

  Wyszukiwarka nieruchomości funkcjonuje w strefach tzw. rynku pierwotnego z pominięciem pośredników. Jest to pewna ciekawa oferta dla podmiotów prywatnych, zakładów, zgromadzeń szukających jedynie i wyłącznie świeżo wybudowanych domówczy też działek lub lokali użytkowych.

  Odwiedź nasz portal nieruchomości i wybierz odpowiednie dla waszej rodziny mieszkanie czy też działkę. Wyłącznie u nas poszukasz trafnego rozeznania przy małej liczbie formalności, zapraszamy.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie

Dolnośląskie - nowa strona:

Adres: