Podkategoria: Oprogramowanie

 • Oprogramowanie dla firm Optima »

  Zwiększ wydajność i optymalizuj pracę w firmie, redukuj koszty jak również zarządzaj w skuteczny sposób swoimi relacjami z klientami i z kontrahentami za pośrednictwem programu CDN Optima. Dzięki temu możesz w dynamiczny sposób kierować swoim biznesem i starać się, żeby wszelkie prace były przeprowadzane na wysokim poziomie. Wypada napomknąć, iż znacznym zainteresowaniem cieszą się takie artykuły jak: programy dla firm: CDN Optima, CDN XL. W ofercie handlowej znajdziesz produkty mające atesty a także certyfikaty. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia Warszawa »

  Dr IT to przedsiębiorstwo dostarczająca oprogramowanie dla firm. Wnaszej szerokiej ofercie mamy do zaproponowania takie programy jak system Symfonia czy System Forge. Programy te doskonale sprawują się jako systemy zarządzania lub programy księgowe. Wszystkie programy dla firm które posiadamy w swojej ofercie napisane zostały przez przedsiębiorstwo Sage. Sage pisze oprogramowanie dla biznesu od przeszło 20 lat! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty oprogramowania firmy Sage oraz z modułów dodatkowych stworzonych przez naszą firmę. Zapraszamy do naszej firmy: ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków (12) 413 11 06

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne »

  Tworzymy innowacyjne aplikacje mobilne na różne mobile systemy operacyjne. Sprawdź jak rozwiązania mobilne mogą pomagać Tobie i Twojemu biznesowi, jak zwiększać sprzedaż, promować Twoją firmę, produkty i usługi. Dowiedz się co to są aplikacje iPhone czy aplikacje Android oraz jak mogą pomóc w zwiększaniu wyników które osiągasz. Sprawdź jak docierać do nowoczesnych odbiorców, którzy mają wysokie wymagania i oczekują indywidualnego traktowania, ignorując tradycyjne formy marketingowe i doceniając właśnie te nowoczesne, wychodzące na przeciw ich oczekiwaniom, trafiające w ich gusta i dostarczające im większą wartość dodaną, a nie tylko samą reklamę. Nowoczesne aplikacje mobilne to ciekawa i skuteczna forma reklamy i promocji, umożliwiająca dotarcie do tych klientów, którzy świadomie wybierają produkty i usługi z których chcą korzystać.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje Iphone »

  Amistad Group - tworzymy aplikacje na telefon, rozwiązania mobilne, a także oferujemy pomysły na marketing mobilny i ich realizację. Od 2003 roku zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, współpracowaliśmy z klientami nie tylko na rynku krajowym, ale również z międzynarodowymi zleceniodawcami. Zespół naszych programistów zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, przeznaczonych na urządzenia mobilne. Pion marketingowo-PRowy składa się z ekspertów od promocji, którzy kreują skuteczne i mierzalne kampanie promocyjne z wykorzystaniem narzędzi e-commerce i PR-u oraz aplikacji mobilnych. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony oraz do nawiązywania z nami współpracy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy na PC »

  Programy do pobrania w zasięgu Twojej ręki. W serwisie TylkoProgramy.pl skatalogowano najlepsze bezpłatne oprogramowanie jakie można znaleźć w całym internecie. Do każdego programu dołączony jest obszerny opis, zrzuty ekranu obrazujące jak wygląda program, dodatkowo odnośniki do strony producenta, dane na temat wielkość programu, pod jakimi systemami działa poprawnie oraz informacje czy wymaga jakiś dodatkowych programów i urządzeń. Na stronie znajdziesz programy do słuchania audycji radiowych i telewizyjnych przez internet, programy do zarządzania Autostartem, gry logiczne, zręcznościowe i wiele więcej.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program CDN XL »

  CDN XL jest nowoczesnym programem klasy ERP przeznaczonym do zarządzania przedsiębiorstwem. Został ukształtowany z myślą o średnich i dużych fabrykach funkcjonujących w wielu specjalizacjach. Wskutek wielomodułowej budowy zezwala na precyzyjne przystosowanie swojej funkcjonalności do wymagań kontrahenta. Program CDN XL wspiera pracę wszystkich kluczowych działów organizacji: wytwórczych, magazynowych, handlowych, finansowych. Do tego jest potrzebnym narzędziem dla kadry zarządzającej firmy. Dzięki poszerzonym i prostym w obsłudze analizom dziedzinowym umożliwia podejmowanie odpowiednich decyzji biznesowych na kanwie generowanych danych ze wszystkich modułów. Dzięki zastosowaniu oprogramowania Comarch XL biznes zyskuje wygodę pracy i podniesienie jej jakości na wszelkich stopniach, co przyczynia się do podniesienia dominacji konkurencyjnej na rynku. System Comarch XL jest jednym z najchętniej nabywanych w Polsce, a umocniona pozycja wytwórcy i rozwinięta sieć partnerska zapewniają bezpieczeństwo inwestycji.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla firm CDN Optima »

  Comarch to jeden z czołowych producentów oprogramowania biznesowego dla firm, zarówno takich malutkich, jak i tych wielkich. Comarch Optima to funkcjonalnie działający system, dzięki któremu można w nowoczesny sposób kierować własną firmą. W każdym przedsiębiorstwie koniecznie skorzystać z nowoczesnych programów do fvat i także aplikacji danych. Zintegrowany program CDN Optima z firmy Comarch pokrywa wszystkie potrzeby podczas kierowania firmą. Cały system zawiera kilkanaście modułów, które są ze sobą zintegrowane. Program jest łatwy w obsłudze. Moduły pracują w oparciu o pojedynczą bazę danych. Z oprogramowania mogą skorzystać bardzo niewielkie, ale i duże firmy. Umożliwiony wspomagany jest proces obsługiwania zarządzania kadrą, fvat oraz prowadzenia książki przychodów i rozchodów i rozliczenia z różnymi urzędami. Wybrane moduły obsługują również potrzeby niezwykle dużych przedsiębiorstw o ogromnym stopniu zaawansowania. Faktycznie warto z tego skorzystać.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: