Podkategoria: Budownictwo

 • Kleje do płytek ceramicznych »

  Sigma-House to prężnie rozwijająca się firma z branży towarów budowlanych. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę przy zakupie oraz dostarczenia niezbędnych artykułów potrzebnych do rozpoczęcia budowy bądź remontu. Nasze ogromne doświadczenie ułatwia kontakt z klientem oraz umożliwia sprostać jego wymaganiom. Zapraszamy do siedziby naszej firmy gdzie uzyskają Państwo profesjonalną pomoc. Podpowiadamy jakie właściwe materiały budowlane dla danego zastosowania.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arka Nieruchomości »

  Arka Nieruchomości w trakcie kilku lat obecności na rynku obrotu nieruchomościami zyskała, za sprawą swojej wiedzy a praktyce, popularność nabywców. na liście umieszczonych jest kilka wiele tysięcy ofert, dlatego zdołamy spełnić wymagania najbardziej wymagających sprzedających, którymi opiekujemy się kompleksowo podczas całego biegu zakupu lub sprzedażysprzedania. Wyszukamy wynajdziemy odpowiadającą wymaganiom sprzedającego mieszkanie, zdobędziemy wszelkie dokumenty i przeprowadzimy transakcję do szczęśliwego końca.
  Arka Nieruchomości w swojej ofercie prócz domów i mieszkań zaproponować może swoim klientom parcele, hale, magazyny. Dbamy o to, by każdy klient był fachowo obsłużony i usatysfakcjonowany z naszego wsparcia.
  Arka Nieruchomości swoją aktywnością obejmuje rejon woj. zachodniopomorskiego, przede wszystkim
  zaś Szczecin i sąsiedztwo. zachęcamy do skorzystania z naszych usług– pracownicy Arki dołożą starań, by każdy kupujący odnalazł zaplanowany przez siebie nieruchomość. Arka zaprasza!

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Produkty można od jakiegoś czasu nabywać w sklepach internetowych. Dlatego to jest możliwość wyszukiwania szczelnych szamb po atrakcyjnych cenach. Szambo betonowe to produkt który do najtańszych nie należy, koszty jego wahają się mocno, i są to koszty rzędu tysiąca stu złotych do tysiąca czterystu złotych za klasyczne szambo betonowe o pojemności czterech tysięcy l.. Zatem zawsze konieczne jest przed kupnem sprawdzić koszty produktów nie tylko w powiecie ale i w całej Polsce.

  Nie zastąpione produkty czyli Szczelne szamba betonowe odgrywają dużą rolę w ochronie środowiska ale również w sprawach finansowych. W mieście właściciel mieszkania musi co jakiś czas ponosić koszty za kanalizację i ta usługa jest obowiązkowa, natomiast poza miastem właściciel posesji musi samemu zadbać o utylizacje tych zanieczyszczeń każda taka osoba musi mieć prywatne szambo betonowe o określonej pojemności jeżeli będzie za małe będzie konieczność częstego korzystania z usług firm które zajmują się wywozem tych zanieczyszczeń. Na portalu proponujemy szambo wielu firm.

  W naszej wyszukiwarce materiałów budowlanych zestawisz kwoty z Radomia i całego województwa Mazowieckiego.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie przydomowe cennik »

  Zapraszamy na stronę spółki Ekopol ekoprzyjaciel.pl, gdzie znajdą Państwo informacje na zagadnienie przydomowych systemów oczyszczania do których należą zbiorniki na deszczówkę, szamba i domowe oczyszczalnie ścieków. W dobie popularności ekologicznego trybu życia coraz większa liczba osób zainteresowanych jest swoją oczyszczalnią, dlatego my wyszliśmy wszystkim tym osobom naprzeciw żeby mogły szybko i niedrogo skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy bezpłatny transport do kontrahenta i najwyższej jakości obsługę. Zbiorniki spółki Ekopol są łatwe w montażu ponieważ dopasowują się do gruntu a przy tym oczyszczalnię można w razie konieczności bez problemu przenieść w inne miejsce. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje tryskaczowe »

  Firma Reskal posiada ponad 7 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacjach instalacji przeciwpożarowych. Zrealizowaliśmy ponad 100 projektów instalacji tryskaczowych. Każdy projekt przeciwpożarowy, który wykonujemy, wykonywany jest przez nas indywidualnie. Wiemy, że w przypadku realizacji tego typu instalacjitryskaczowych najwazniejsza jest przede wszystkimskuteczność oraz jakość instalacji. Biuro projektowe Reskal odnajdą Państwo w Krakowie. Kontakt telefoniczny z naszą przedsiębiorstwemfirmą pod numerem 603 266 942. Reksal to przedsiębiorstwo projektująca instalacje tryskaczowe dostępna jest do Państwa usług każdego dnia tygodnia od godziny 8:00 aż do 22:00. Wszystko to, dla Państwa bezpieczeństwa!

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia narzędzi Wrocław »

  Jednostka Profi-Tools zaopatruje w wysokiej klasy narzędzia ręczne najlepszych lokalnych i europejskich producentów. Każde oferowane artykuły posiadają niezbędne, wymagane przepisem certyfikaty i atesty. Proponujemy również generalne wyposażenie techniczne. W naszym zestawie znalazły się najwyższej jakości artykuły techniczne, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, elektronarzędzia, sprzęty pomiarowe, artykuły BHP. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani ofertą, bądź poszczególnymi jej punktami, prosimy o kontakt, odwiedzanie nas albo naszej strony internetowej. Odpowiemy na jakiekolwiek Państwa kwestie również rozwiejemy pojawiające się zastrzeżenia.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Poznań »

  Biuro Usług Technicznych to wieloletnia praktyka. Doświadczony audytor energetyczny i licencjonowany rzeczoznawca majątkowy. Sporządzamy świadectwa energetyczne. Nasze certyfikaty sporządzane są w sposób określony w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury. Proponujemy także szeroką pomoc związaną z wynajmem mieszkania. Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytu. Pomagamy także przy negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości. Poznań 604 127 624.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty »

  Kiedy musimy wykonać przekop pod powierzchnią ziemi tym samym nie niszcząc struktury umieszczonej na powierzchni warto odwiedzić tą stronę. Odszukamy tutaj pełną propozycję profesjonalnej ekipy zajmującej się przewiertami głębokościowymi bez konieczności rozkopywania powierzchni na obszarze wykopu. Jest to niezwykle ciekawa oferta, ponieważ prowadzić można przewierty również pod przejściami jak i drogami czy też domami. Propozycja dostępna na witrynie jest bardzo opłacalna, a oprócz samej oferty istnieje możliwość zamówienia usługi. Osoby, które chciałyby poszerzyć informacje na temat tego typu przewiertów mogą je bez problemu znaleźć też na tej stronie. Jednorazowa wizyta nieraz umożliwi nam by za jednym podejściem poszerzyć wiedzę, zdobyć dane dotyczące wykonania i zamówić właściwą usługę.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Przemysłowa pneumatyka to duża paleta produktów pneumatycznych dla polskiego i nie tylko przemysłu. Proponujemy Państwu m.in.:
  1. Zróżnicowaną paletę węży zbrojonych. Węże zbrojone których zbrojenie jest gwarantem dużej elastyczności. Węże zbrojone zachowują przy tym dużą odporność ciśnieniową. Węże zbrojone różnych serii i dla różnych mediów.
  2. Wentylacyjny i poliuretanowy wąż ssący. Wąż ssący elastyczny i uniwersalny. Węże ssawne są instalowane w ciężkich warunkach pracy, gdzie liczy się niezawodność. Wąż ssący o dobrych parametrach antystatycznych.
  3. Wykorzystywane przy przesyle benzyny, ropy i innych olejów węże do paliw. Węże do paliw elastyczne i tłoczne. Węże do paliw wykonane zostały z technicznej gumy oraz gumy nitrylowej. Węże do paliw wykorzystywane w sektorze petrochemicznym.
  Zapraszamy !

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki Stelrad od firmy Caradon Polska »

  Firma Caradon z Krakowa specjalizuje się w sprzedaży instalacje grzewcze. Kaloryfery, grzejniki łazienkowe i grzejniki pokojowe to główne produkty w asortymencie firmy. Grzejnik zakupiony w tej firmie to najczęściej produkt światowego lidera na rynku ogrzewania brytyjskiej firmy Stelrad. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością produkcji, dbałością o każdy detal dzięki czemu są trwałe, odporne i można je używać przez naprawdę długi okres czasu bez żadnej usterki. Grzejniki Stelrad otrzymały wiele nagród i odznaczen w całej Europie a bardzo szybki rozwój popularności tych grzejników we wszystkich krajach europejskich jest najlepszym dowodem na to iż są to produkty warte uwagi każdego konsumenta. W ofercie posiadają produkty standardowe ale także wyszukane kaloryfery dla wymagających odbiorców które mogą nawet pełnić funkcję dekoracyjną w Twoim mieszkaniu.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Low level convector radiator »

  Low level convector radiator is a splendid solution in rooms where isn't able to install traditional heaters. They are working very well in the office space, car showrooms, hotels and shop windows. Verano heaters offer are: climaconvector CVK, trench heating with fan, low level convector radiator, LST radiator.Trench heater of Verano company performs well in big spaces. Works good to heat elegant, spacious rooms in the residential construction, of the public utility, as well as churches, open-air ethnographic museums, locks and palaces. We apply the trench heater everywhere where we care about ensuring the optimal temperature at preserving character and aesthetics insides.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Biur Warszawa »

  Nasza Firma oferuje szeroki zakres usług porządkujacych na terenie Warszawy juz od kilkunastu lat.
  INTERSERVICE oferuje porządkowanie placówek, biur, pranie tapicerek jak również czyszczenie wysokich obiektów komercyjnych jak biurowce, hale fabryczne i inne.
  Profesjonalizm prac, długoletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel, to zalety naszej pracy, które przez lata wykształciły renomę naszej firmy.
  Zapraszamy Serdecznie do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne, ceniące sobie profesjonalizm i szybkie wykonanie.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ścierne »

  Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż narzędzi do obróbki każdego tworzywa (drewna, stali, szkła, kamienia, plastiku). Od dawna obserwujemy ukazywanie się nowych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Prezentujemy Państwu gamę materiałów ściernych, elektronarzędzi i maszyn. Współpracujemy z liderami na tym rynku, jak 3m. Realizujemy również nieodpłatne szkolenia teoretyczne i praktyczne w zakresie korzystania z elektronarzędzi i maszyn.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  W jaki sposób mieszkać w harmoni z naturą oraz niezatruwać wszechobecnego nas środowiska? Nadrzędnym priorytetem, który trzeba spełnić jest kupno nieprzepuszczającego szamba betonowego. P.P.H.U. "BETONEX" istnieje od ponad 10 lat, specjalizujemy się w handlu i montażu betonowych, nieodpływowych zbiorników na nieczystości (szamba) o wielorakich wymiarach.

  W naszym asortymencie znajdują się zarówno skromniejsze zbiorniki o wielkości już od 4000l do tych wielkogabarytowych szamb 2-komorowych o wielkości ponad 20000l. Oferujemy fachową pomoc w poszczególnym etapie realizacji zadania ; od poleceń koncepcyjno-projektowych do finalnego zakończenia czynności montażowych.

  Dzięki naszemu przedsiębiorstwu uzyskasz pewność, że różne fekalia niewydostaną się na zewnątrz i nie spowodują zniszczeń w środowisku.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie ulic »

  O ile szukasz agencjii budowlanej, która skutecznie rozświetli hale czy place to trafiłeś bardzo dobrze. Opisywana przeze mnie firma zajmuje się oświetleniem led ale może zaproponować też oświetlenie ulic i usługi elektroniczne. Wszystkie wyroby posiadają wysoką jakość a opisywana przeze mnie agencja jest dobrym partnerem. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony na której znajdzjdziesz wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Domy drewniane to w tym momencie cieszący się popularnością sposób na spędzanie wolnego czasu. Należycie zaprojektowany dom pozwoli w pełni cieszyć się jego użytkowaniem. By to stało się możliwe wypada skorzystać z usług wypróbowanej ekipy budowlanej. Oferujemy usługi nie tylko budowy tradycyjnych domów z drewna, ale też przeprowadzamy inne prace, przy których produkcji używane jest drewno. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Skoro tu jesteś to całkiem prawdopodobne, że szukasz agencjii, której powierzyć można remont lokalu. Gorąco Cię zapraszamy do sprawdzenia mojej strony i sprawdzenia oferty agencjii budowlanej Mrobud.pl. To właśnie dzięki fachowcom z tej spółki otrzymasz szybkie remonty mieszkań w Wrocławiu i okolicach. Agencja ta dba o detale dlatego jest tak bardzo popularna. Sprawdź to sama oglądając ich portfolio.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na deszczówkę »

  Z uwagi środowisko zapewniamy sobie lepsze życie dlaczego zatem nie zainwestować w ekologię? Dzięki naszym ekologicznym oczyszczalnią mogą Państwo zaoszczędzić i zadbać o środowisko. Po oczyszczeniu ścieków otrzymamy wodę oczyszczoną w 97% to jest bardzo dużo, taką wodę można ponownie wykorzystać. Nie wylewając zanieczyszczeń wprost do rowu lub na pole chronimy nasze otoczenie. Odwiedź stronęwww.oczyszczalnie.pl tam można odkryć całą naszą ofertę. Na wszystkie nasze produkty otrzymają Wy zapewnienie, są one w zgodzie z zaleceniami Ministra Środowiska.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie graffiti Kruszwica »

  Każdy, kto w województwie kujawsko-pomorskim chce zlecić usługi antygraffiti wcześniej czy później trafi na witrynę przedsiębiorstwa Puramente. Nasze pogotowie antygraffiti 24h wykonuje chemiczne usuwanie graffiti w rejonie Kruszwica - Trzemeszno - Koło. Ta nieinwazyjna metoda czyszczenia polega na rozpuszczaniu farby w sprayu chemią Anti-Graffiti System (AGS), dzięki czemu samo usuwanie farby jest wykonywane wodą o temperaturze 60 stopni Celsjusza. Aby uchronić się przed napisami na murach w przyszłości, warto zainwestować w antygraffiti, impregnację na bazie mikro wosków. Jeśli zaś chodzi o czyszczenie elewacji hydropiaskowanie wydaje się rozsądnym wyborem, z racji bardzo dobrej relacji ceny do jakości usługi, zdecydowanie korzystniejszej niż w przypadku czyszczenia suchym lodem. Dla osób zdecydowanych na wykonanie usługi cennik antygraffiti zamieściliśmy na stronie, tak by można go było łatwo pobrać. Polecamy także wykonywane przez nas mycie kostki brukowej, podjazdów i parkingów a także impregnację. Każdy, kto chce mieć efekt mokrej kostki wie, że impregnacja hydrofobowa i przeciwgrzybiczna będzie nieodzowna. Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: