Kategoria: Edukacja i Nauka

Edukacja i Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Nasze przedszkole cieszy się dobrą opinią w środowisku lokalnym. Kadra pedagogiczna to zespół wykwalifikowanych osób systematycznie zdobywających nowe doświadczenia do kreatywnej pracy z dziećmi. Wszyscy działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Każdy z nas kształci się nadal, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy dydaktyczno-wychowawczej, stymulować wszystkie sfery osobowości swoich wychowanków dbając o harmonijny ich rozwój. W naszej pracy wdrażamy osiągnięcia współczesnej metodyki i dydaktyki w zakresie edukacji, rozwijania zainteresowań i uzdolnień oraz kształtowania osobowości. Troszczymy się o prawidłowy rozwój psychofizyczny przedszkolaków, starając się wyposażyć je w takie umiejętności i zdolności, aby cieszyły się dalszymi sukcesami kontynuując naukę w szkole.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Prosimy pamiętać: tłumaczenia angielskiego to poważna praca, powierzmy ją w takim razie doświadczonym i obowiązkowym tłumaczom. Realizowanie usług którymi są tłumaczenia angielskiego to rzemiosło wymagające prócz wiedzy na temat tego języka, także wiedzy o jego zasadach odmiany, ortografii a także normach sterujących znakami przestankowymi. Biuro tłumaczeń IBT świadczy tłumaczenia prawnicze, instrukcji obsługi oraz medyczne. Dzięki działalności z wykorzystaniem łącz internetowych mamy możliwość przedstawić interesujący cennik tłumaczeń. Nasze grono ekspertów zajmuje się lokalizacją programów komputerowych i witryn internetowych. Powinno się zauważyć, że tłumaczenia takiego rodzaju wymagają od lingwisty znajomości języka docelowego a także kultury właściwej dla danego regionu. W naszym biurze tłumaczeń realizacja zleceń przekładów języka angielskiego przebiega w sposób wszechstronny i kompetentny. Tłumaczenia angielskiego to bardzo częsta usługa, pozwalająca omijać bariery filologiczne.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski i holenderski we Wrocławiu »

  Wrocławska szkoła językowa Verbono serdecznie zaprasza do zapisów na kursy języka angielskiego i holenderskiego. W naszej bogatej ofercie kursów językowych każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy kursy angielskiego w małych grupach (tylko 6 osób) - z Verbono nauczysz się angielskiego ogólnego (kursy na każdym poziomie zaawansowania, przygotowanie do matury z angielskiego, kursy egzaminacyjne: FCE, CAE, CPE) oraz angielskiego biznesowego i angielskiego dla prawników. Prowadzimy również zajęcia indywidualne - zapisz się na indywidualny kurs angielskiego w centrum Wrocławia.
  Drugim językiem, którego uczymy, jest język niderlandzki (holenderski, flamandzki). Dwa razy w roku, w semestrze zimowym i letnim, uruchamiamy semestralne kursy holenderskiego od podstaw i dla średnio-zaawansowanych w bardzo małych grupach (3 do 6 osób). Zapraszamy również do udziału w intensywnych kursach wakacyjnych. Wolisz uczyć się holenderskiego indywidualnie? Doświadczeni lektorzy Verbono czekają na Ciebie.
  Mieszkasz poza Wrocławiem i chcesz uczyć się angielskiego lub holenderskiego z Verbono? Zapisz się na indywidualny kurs przez Skype.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre przedszkole »

  Pracujemy w oparciu o programy własne wychowawczyń bazujące na aktywności artystycznej, współpracy z rodzicami i promocji zdrowia. Podejmujemy u nas różne działania według koncepcji promocji zdrowia. Przedszkole należy do sieci szkół i przedszkoli promujących zdrowie. Dzieci wprowadzane są też w świat liter. Dzięki temu poznają litery i nabywają umiejętność wczesnego czytania już od przedszkola. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki - piosenki dla dzieci. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Zapraszamy na jazdy doszkalające, które odbywają się na terenie Warszawy i okolic. O ile pragniesz bezpiecznie i błyskawicznie nauczyć się prowadzić samochód, lub pragniesz po prostu polepszyć swoje umiejętności to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeździmy autami Skoda Fabia II, identycznymi jak na przeprowadzanych egzaminach co pomoże Ci nabrać pewności i oswoić się z autem. Gwarantujemy Ci przyjemną atmosferę oraz doświadczonych instruktorów. Umawiamy się na jazdy w przystępnym dla kursantów miejscu na terenie Warszawy. Jazdy doszkalające Skoda Fabia tylko z nami. Dajemy gwarancję zadowolenia. Dostosujemy godziny jazd do Twojego dziennego harmonogramu. W przypadku zakupieniu większej ilości jazd dajemy atrakcyjne rabaty. Nasza oferta odnosi się zarówno dla tych, którzy czekają na egzamin jak i tych którzy go nie zdali. Pod naszymi skrzydłami wykształciło się już wielu kierowców. Nasza oferta pozbawiona jest wszelkiego rodzaju ukrytych opłat.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Dla sporej grupy osób pisanie prac na zlecenie jest dość intratnym zawodem, którywyraźnie finansowo ich domowy budżet. Usługi w tym zakresie świadczą zazwyczaj profesjonaliści, dla których opracowanie wskazanego przez zleceniodawcę tematu nie sprawia trudności. Umiejętność wykorzystywania wyszukanych zwrotów a także wymagana znajomość zasad polskiej stylistyki i gramatyki to zdolności, które posiada tylko niewiele osób. Dzięki ich ofecie powstają bardzo wartościowe i wysoko oceniane prace.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  By stworzyć ciekawą pracę literacką nie wystarczy wyłącznie zdobycie odpowiedniej na wskazany temat wiedzy ale również posiadanie odpowiednich umiejętności językowych. Każda praca, żeby została dobrze oceniona musi być obowiązkowo poprawna nie tylko merytorycznie ale także pod względem stylistycznym i językowym. Dla tych, którzy mają wyjątkowe kłopoty z dobrym ubraniem w słowa i przelaniem na papier swojej wiedzy dedykowane są usługi, w których pierwsze miejsce zajmuje pisanie prac na zlecenie.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wołów »

  Prawo jazdy w Wołowie, ale w której szkole i za jaką kwotę? To trudne pytanie, dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z samochodem. Poziom nauczania jest różny. Dlatego dobór odpowiedniej placówki, jak intensywność lekcji jest podstawą ostatecznego wyboru. Są one głównymi czynnikami. Szkoła Jazdy Wołów pomoże każdego skutecznie w pokonaniu egzaminu. Prawo jazdy Wołów nauczy umiejętności, cennych podczas egzaminu. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rysowania »

  Zapraszam wszystkich szukających nowych umiejętności do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którym każdy - mały czy duży - może poznać sekrety rysunku oraz malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, da szansę osobom wybierającym się na Akademię Sztuj Pięknych przygotować się do egzaminu wstępnego na tą właśnie uczelnie. Po za szkoły rysunku oferujemy również kurs malarstwa dzięki któremu będą Pańśtwo ruszać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po ukończonym kursie w naszym studio, będziecie mogli bez przeszkód rysowali akty, martwą naturę a także malowali dla przykładu portrety. Kursy organizujemy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Wrocław »

  Handlowa.eu to serwis internetowy Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Uczelnia oferuje wiele przyszłościowych ścieżek kształcenia dla absolwentów szkół średnich bądź dla osób pragnących studiować więcej niż jeden kierunek na stopniu licencjackim bądź magisterskim. W Wyższej Szkole Handlowej można podjąć edukację na takich kierunkach jak Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie czy też Bezpieczeństwo Wewnętrzne bądź Turystyka i Rekreacja. W serwisie znaleźć można wszelkie szczegóły odnośnie warunków rekrutacji. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i Nauka

Edukacja i Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: