Podkategoria: Automatyka

 • Pneumatyka »

  Wrocławska firma nazywa się Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Zwracamy uwagę przede wszystkim na: towar wysokiej jakości, ceny dostosowane do rynku polskiego i maksymalnie krótkie terminy wykonania zapytań. Dzięki tym 3 złotym zasadom niemal każdy klient, który skorzysta z naszej oferty, zostaje naszym zadowolonym klientem.

  W naszej ofercie znajdują się liczne urządzenia przygotowania sprężonego powietrza takich jak: kompresory siłowniki pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry pneumatyczne, zbiorniki do sprężarek oraz wiele innych elementów armatury pneumatycznej.

  Zdrowe środowisko naturalne jeżeli chodzi o pneumatykę pełni istotną rolę. Nie bez kozery pneumatyka, czyli temat o sprężonym powietrzu wykorzystywana jest w naszych czasach bardzo często w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją, które dzięki optymalizacji profesjonalnie zaplanowanej instalacji pneumatycznej może zredukować koszt pobieranej energii jednocześnie oszczędzając czas i wydatki wydawane na zarządzanie odpadami toksycznymi.

  Najwspanialsze siłowniki, wydajne sprężarki i wydajne filtry pneumatyczne czyli Pneumatyka z klasą.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolczatki parkingowe »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które już od wielu lat prężnie działa w sektorze automatyki. Zajmujemy się wytwórstwem tylko najlepszych artykułów służących kompleksowemu wyposażeniu parkingów. Wiemy, że tylko usatysfakcjonowany Klient powróci do nas i zechce kolejny raz zakupić produkt dlatego dbamy o najlepsze jakościowo wyroby. Jesteśmy w stanie obiecać obecnym Nabywcom jak i potencjalnym 100% usatysfakcjonowanie z dokonanego zakupu, ponieważ nasz wyuczony personel dba o produkt najwyższej klasy. Nasza bogata oferta to między innymi kompetentne systemy parkingowe służące ich wyposażeniu: budki parkingowe, kioski, bileterki, szlabany, systemy kontroli dostępu i wiele innych.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: